look at this now imitation watches.great post to read bell and ross replica.Read Full Article asiafive.straight from the source showtagheuer.he has a good point autoswatches.my blog watches replicas USA.view website replicas relojes. Slow Management

Warsztat MASKI

WARSZTAT MASKI

16-17 lutego w Krakowie będziemy testować nasze kolejne warsztaty.

Warsztat MASKI to niezwykłe połączenie elementów komunikacji niewerbalnej, kreatywnego myślenia oraz humoru. Warsztat pozwala uczestnikom wejść w całkowicie nowe role i pomóc w rozwijaniu postrzegania samego siebie. Mowa ciała oraz improwizacja odgrywają kluczową rolę w zadaniach indywidualnych oraz grupowych oraz dostarczają nowych doświadczeń i refleksji jeśli chodzi o własną autentyczność. MASKI to wyjątkowy warsztat, który skupia się na roli, jaką dana osoba gra w grupie oraz na autorefleksji na ten temat.

Uczestnicy zostaną zaproszeni do wspólnego, stopniowego tworzenia masek. Pracując w grupie lub też indywidualnie, będą poznawać siebie i rozwijać kompetencje komunikacji.

Podczas warsztatów będziemy pracować z ciałem, ruchem i dźwiękiem. Poznamy terapeutyczną i twórczą rolę masek. Czekają nas również ćwiczenia z komunikacji i współpracy w zespole.

Warsztat przyda się osobom, które chcą podejmować większe ryzyko i stawiać na rozwój innowacji, które czują, że to najwyższy czas, by zaufać własnej intuicji oraz dążą do porzucenia hierarchicznego i schematycznego modelu działania w pracy.

 

Autorzy programu: Caroline Kaiser, Andrea Kickinger, Elmar Kickinger, Bernd Schaudinnus, Karin Wolf

Prowadzący warsztat: Bernd Schaudinnus i Mona Rut

Powrót do listy