look at this now imitation watches.great post to read bell and ross replica.Read Full Article asiafive.straight from the source showtagheuer.he has a good point autoswatches.my blog watches replicas USA.view website replicas relojes. Slow Management

Warsztat JAM

W Przestrzeni Ruchu i Tańca w Krakowie odbył się Warsztat JAM - nasz kolejny testowy warsztat dedykowany improwizacji i muzyce w ramach projektu Culture Pro.

Autorami projektu byli Adrienn Dorsanszki i Laszlo Revesz. Warsztat poprowadził Bartek Przytuła – muzyk, kilkukrotny laureat ankiety BLUES TOP w kategorii Wokalista Roku, zwycięzca i laureat wielu festiwali bluesowych. 

Warsztat JAM to wprowadzenie w świat muzyki i improwizacji, które drzemią w każdym z nas. To warsztat, który pobudza do poszukiwania rytmu, dźwięków i melodii w nas i w otaczającym nas świecie. Nawet jeśli pozornie początkowo wydaje nam się, że nasze ucho nie wyłapuje tych odgłosów, to JAM pozwala nam otworzyć się na ich brzmienie. JAM to także nauka improwizacji prowadzona przez profesjonalnego muzyka.

Uczestnicy zostali zaproszeni do odnalezienia dźwięków na zewnątrz oraz w sobie. Pod okiem profesjonalisty poszukiwali w sobie możliwości wokalnych i twórczych. Warsztat składał się z ćwiczeń grupowych oraz indywidualnych. Stawiał na rozwój wyobraźni, wyostrzenie uwagi i otwartości na wrażliwość innych osób, wzmocnienie koncentracji związanej z procesem tworzenia. Warsztaty okazał się również pomocny w pokonaniu wstydu, który uniemożliwia swobodny przepływu pomysłów.

Powrót do listy