look at this now imitation watches.great post to read bell and ross replica.Read Full Article asiafive.straight from the source showtagheuer.he has a good point autoswatches.my blog watches replicas USA.view website replicas relojes. Slow Management

Warsztaty Big Picture

Warsztat Big Picture to możliwość, by zobaczyć siebie, wspólną pracę i nasze dążenia z perspektywy dużego obrazka. Warsztat pozwoli uczestnikom sprawdzić się w nowych rolach, znaleźć w sobie wewnętrzną odwagę, by spróbować być przez chwilę kimś innym oraz pozwoli spojrzeć na dotychczasowe działania z nowej perspektywy. Big Picture to wyjątkowy warsztat, który łączy w sobie kilka rodzajów sztuki – aktorstwo oraz fotografię. A to wszystko w oparciu o współpracę i z użyciem niecodziennego scenariusza, z którym zmierzą się uczestnicy warsztatów.

Autorzy programu: Adrienn Dorsanszki, Laszlo Revesz
Prowadzący warsztat: Jacek Boczar - Zdobywca tytułu „Talent Województwa Śląskiego” oraz Stypendium Prezydenta Miasta Tychy za wybitne osiągnięcia artystyczne. Współpracownik Katowickiego Oddziału Gazety Wyborczej. Realizuje autorskie projekty związane z fotografią portretową i inscenizowaną.

Powrót do listy