look at this now imitation watches.great post to read bell and ross replica.Read Full Article asiafive.straight from the source showtagheuer.he has a good point autoswatches.my blog watches replicas USA.view website replicas relojes. Slow Management

Inicjatywy

Nasze inicjatywy

Slow Management. Akademia Świadomego Lidera

to program unikatowych i interdyscyplinarnych studiów podyplomowych. To pierwsze tego typu studia w Polsce, które poprzez wyjątkową formę pozwalają znaleźć inną perspektywę rozwoju kompetencji tak pożądanych od współczesnych liderów i liderek: kreatywności, uważności, empatii i budowania relacji.

więcej
Warsztaty - rozwój kompetencji menedżerów poprzez sztukę

Koncepcja naszych warsztatów oparta jest na połączeniu narzędzi z różnych dyscyplin sztuk wizualnych, teatralnych i klasycznych w rozumieniu wykorzystania słowa z podejściem biznesowym do rozwoju kompetencji lidera XXI.

więcej
Sztuka dla biznesu, biznes dla sztuki

W naszych działaniach pokazujemy, że obszary biznesu i kultury nieustannie się ze sobą przeplatają wzbogacając się nawzajem o wartości uniwersalne. Sztuka jest inspiracją dla biznesu, a biznes coraz częściej i świadomiej wchodzi w zakres kultury. 

więcej
Culture Pro.

Culture Pro. to projekt twórzony wspólnie z dwoma zagranicznymi partnerami - austriackim Kulturaxe i węgierskim stowarzyszeniem Delle, realizowany w ramach Erasmus +.

więcej
Diversity hub

Poprzez różnorodność zmieniamy biznes na lepsze, dzięki temu budujemy otwarty i przyjazny świat.

więcej