look at this now imitation watches.great post to read bell and ross replica.Read Full Article asiafive.straight from the source showtagheuer.he has a good point autoswatches.my blog watches replicas USA.view website replicas relojes. Slow Management

Sztuka dla biznesu, biznes dla sztuki

Przybliżamy sztukę i kulturę odbiorcy indywidualnemu i biznesowemu poprzez organizację wystaw, doradztwo w zakresie inwestowania w sztukę, realizację strategii CSR zorientowanych na kulturę i sztukę.

Nasze obecne działania to efekt wielu lat doświadczeń i zrealizowanych inicjatyw kulturalnych . Aktywnie promujemy twórczość młodych artystów mając na swoim koncie bogate portfolio wystaw krajowych i międzynarodowych organizowanych we współpracy z liczącymi się instytucjami kultury z kraju i zagranicy. Bezpośrednią konsekwencją wynikającą z naszego zaangażowania w promowanie obiecujących artystów, jest aktywność na polu inwestycji w sztukę. Łączymy pasję kuratorską oraz wiedzę i doświadczenie w biznesie świadcząc usługi doradcze oraz szkolenia z zakresu inwestowania w sztukę.

Więcej informacji znajdziesz tutaj oraz na FB Finanse i Sztuka. 

Powrót do listy